SEMINÁŘE a AKCE NA NADĚJI

Letní víkendové meditace 2023

Jak na meditaci...
abychom dosáhli cíle propojení se Zemí (Gaia) a propojení na Zdroj

Z naší praxe jsme zjistili, že lidé kteří meditují, neměli vždy možnost získat informace, jak v meditaci postupovat, aby mohla naplnit svůj "cíl", tedy propojení se Zemí ( uzemnit se, Gaia) a Zdrojem ve svém SRDCI.

Kolem meditace vzniklo v průběhu časů spoustu omylů a otázek. Proto jsme připravili a děláme tříhodinový seminář, nebo víkendový seminář Na Naději, ( přímo uprostřed panenské přírody prastarých DUBŮ), abychom vytvořili prostor pro několik vedených meditací a zároveň mohli zodpovědět Vaše dotazy, ohledně jakýchkoli nejasností, zdali meditaci provádíte "správně".

Naším přáním je, aby jste odcházeli ze semináře domů s jistotou a uceleným návodem jak praktikovat, a nejistoty, které jste si zvědomili v průběhu setkání, byly beze zbytku vyjasněny. Proto vždy pracujeme s malou skupinou, aby byl zajištěn osobní přístup.

Tento seminář je vhodný pro začínající i pokročilé, každý si najde informaci či vhled, který jej podpoří na jeho další cestě. I Ti, kteří meditovali již delší dobu, byli mile překvapeni, jak lze jednoduchou formou dosáhnout výsledků, o které se předtím dlouho snažili a nedařilo se jim je naplnit.

Napojením zpět na sebe a své SRDCE změnili své osobní vibrace, a do života jim mohly začít přicházet pozitivní proměny ve všech aspektech jejich bytí (práce, partner, děti, sebeláska).

Co budete potřebovat s sebou:
karimatku, deka na přikrytí, papíry, propisku a pastelky/fixy, vodu na pití a svačinu. Pohodlné volné oblečení umožňující uvolnění v meditaci.

Příspěvek: 

Těšíme se na Vás na magickém místě v JURTĚ NA NADĚJI ❤️🕊